امروز سه شنبه 07 آذر 1402 http://kalengi.cloob24.com
0

نماشویی و شستشوی نما

سنگ به عنوان یکی از انواع جنس هایی که برای طراحی نما مورد استفاده قرار می گیرد، پس از گذشت زمان، دچار آلودگی می شود. برای نماشویی و شستشوی نمای ساختمان های از جنس سنگ از روش های مختلفی استفاده می شود. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که سنگ ها نیز انواع مختلفی دارند، که در روش شستشوی ان ها موثر است. برای نماشویی نمای سنگی ساختمان خود از متخصصان حوزه شستشوی نما کمک بگیرید تا به نمای ساختمان آسیبی نزنید. نما های سنگی را می توان به دو دسته بندی بزرگ سنگ های صیقلی و سنگ های تیشه ای تقسیم بندی کرد.

سنگ صیقلی و نماشویی آن

به سنگ هایی که سطح آن ها صاف و بدون خلل و فرج باشد، سنگ صیقلی گفته می شود که برای نماشویی و شستشوی این نماها می توان از روش ها و متریال مختلف استفاده کرد که در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

واتر جت برای نماشویی نمای سنگ صیقلی

یک ابزار بسیار پرکاربرد برای شسشتوی هر نمایی، واترجت است. واترجت یک ابزار است که از طریق آن، آب با فشار زیاد بر سطح نما می ریزد و آلودگی های آن را تمیز می کند. معمولا در مرحله اول شستشوی هر نمایی از واترجت استفاده می شود. در نماشویی برخی نما ها نیز تنها از واترجت یعنی آب خالی استفاده می شود.

دیسکلر برای نماشویی نمای سنگ صیقلی

سنگ های صیقلی نیز انواع مختلفی دارند. سنگ مرمر یا گرانیت از انواع این سنگ ها هستند. گاهی میزان آلودگی نما بیشتر از میزانی است که قابل نماشویی با واترجت یا همان آب خالی باشند که در این روش از دیسکلر که یک شوینده اسیدی است، استفاده می شود. دیسکلر یک نوع اسید رقیق شده است که در عین تمیز کردن نما آن را از بین نمی برد. با استفاده از دیسکلر نما به خوبی تمیز می شود و کثیفی ها از روی آن پاک می شود.

نماشویی سنگ صیقلی با کارویس

برای تیم کارویس تفاوتی ندارد که نمای ساختمان شما از چه جنسی باشد یا به چه روشی می توان به نمای ساختمان دسترسی پیدا کرد چرا که کارویس با همه این روش ها آشنایی و در آن مهارت دارد. بنابراین اگر قصد نماشویی سنگ صیقلی نمای ساختمان خود را دارید، کارویس همان مجموعه ای است که می تواند به شما کمک کند و نمای ساختمانان را نماشویی کند. کارویس بدون آسیب رساندن به نمای ساختمانتان و با دقت و کیفیت بالا کار شستشوی نما را انجام می دهد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه