امروز چهارشنبه 08 آذر 1402 http://kalengi.cloob24.com
0

نماشویی و شستشوی نما

شستشوی نمای ساختمان یک گام نسبتا بزرگ در زیبا تر کردن ساختمان و بهتر دیده شدن ساختمان در محله، منطقه و شهر است. انجام نماشویی باید توسط افرادی صورت گیرد که تخصص و دانش فنی مربوط به نماشویی ساختمان را داشته باشند تا کارفرما و پیمانکار هیچ کدام متحمل ضرر و خسارت نشوند. برای انجام عملیات نماشویی بنا به سراغ شرکت هایی بروید که دارای تیم ماهر و متخصص هستند و تجربه خوبی در این زمینه دارند.

چرا نماشویی ساختمان اهمیت دارد؟

به خاطر رشد و گسترش شهر ها و حضور صنعت در زندگی مدرنیته بشر، میزان آلودگی ها نیز افزایش پیدا کردند. آلودگی های موجود در هوا نیز بر روی نمای ساختمان ها می نشینند و ظاهر آن ها را کدر و زشت می کنند، بنابراین هر چند وقت یکبار باید نمای ساختمان توسط یک تیم متخصص نماشویی و شسته شود.

عوامل اثرگذار در انتخاب تیم نماشویی

برای انتخاب تیم شستشوی نما و نماشویی ساختمان باید به برخی نکات توجه کنید تا در انتهای کار، احساس رضایت داشته باشید. گام اول در انجام پروژه های نماشویی به طور حرفه ای، انتخاب یک شرکت با تجربه و متخخص در این حوزه است. از آن جایی که شستشوی نمای ساختمان هزینه نسبتا بالایی دارد بنابراین اشتباه در انتخاب تیم می تواند ضرر مالی زیادی را متوجه شما کند. همینطور همکاری با افراد آماتور و بدون دانش تخصصی علاوه بر ضرر های مالی، می تواند خطرناک نیز باشد.

مدرک کار در ارتفاع و شستشوی نما

افرادی که برای نماشویی ساختمان انتخاب می شوند باید دوره های کار در ارتفاع را به طور کامل دیده باشند و در زمینه نماشویی با روش های مختلف آموزش دیده باشند. مواد، متریال، ابزار و روش های نماشویی و شستشوی نما را به خوبی بشناسند. افراد پس از آموزش های لازم باید موفق به کسب مدارک بین المللی ایراتا در سه سطح شده باشند.

مهارت در نماشویی

پس از آموزش های لازم، افرادی که خدماتی به صورت کار در ارتفاع انجام می دهند، باید تجربه و مهارت کسب کنند که این مورد مستلزم تمرین و استمرار در انجام پروژه های نماشویی و کسب تجربه است.

رعایت نکات ایمنی در هنگام نماشویی

از آن جایی که کار در ارتفاع دارای خطراتی است بنابراین افرادی که در این جایگاه فعالیت می کنند باید تمام نکات ایمنی را برای حفظ جان خود و سایرین رعایت کنند تا پروژه ها به خوبی و بدون دردسر پایان یابد.

تجربه و سابقه کار تیم نماشویی

حتما این ضرب المثل که کار نیکو کردن از پر کردن است را شنیده اید. هر کاری اگر به دفعات زیاد و مکرر انجام شود، تجاربی را با خود برای انجام دهنده آن کار به ارمغان می آورد. بنابراین هرچه تجربه افراد بیشتر باشد، درصد خطا و اشتباه در آن پایین تر است.

تیم نماشویی کارویس

مجموعه کارویس نیز تلاش کرده تا افرادی را برای کار در ارتفاع و انجام خدمات نماشویی انتخاب کند که علاوه بر تخصص، مهارت و تجربه وجدان کاری و مسئولیت پذیری بالا نیز داشته باشند و با احساس رضایت کامل کار نماشویی را انجام دهند.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه