امروز سه شنبه 07 آذر 1402 http://kalengi.cloob24.com
0

نماشویی و شستشوی نما

با توجه به آلودگی های زیادی که در شهر ها وجود دارد، نمای ساختمان ها سریعا آلوده می شوند و به همین علت به نماشویی و شستشوی نما احتیاج دارند. تیم ها و مجموعه های زیادی امروزه خدمات نماشویی ساختمان ها را ارائه می دهند. این تیم ها آموزش دیده و متخصص هستند، همه روش های دسترسی به نما را بلدند و به خوبی با مواد شستشوی نما آشنایی دارند. همه این عوامل سبب می شود تا کار نماشویی به خوبی انجام شود و نتیجه اثربخشی داشته باشد. یکی از سوال هایی که معمولا ذهن مشتریان و دریافت کنندگان خدمات نماشویی را به خود مشغول می کند، مدت زمانی است که کار نماشویی و شستشوی نمای ساختمان به طول می انجامد. باید دانست که مدت زمان انجام شستشوی نما به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

عوامل اثر گذار بر زمان نماشویی

همانطور که ذکر کردیم، عوامل گوناگونی برای انجام پروژه ها و مدت زمان آن ها اثر گذار است. در برخی موارد با کنترل مداخله گر های خارجی می توان مدت آن را کوتاه تر کرد و گاهی نیاز ممکن است مدت آن بیشتر شود.

متراژ و مساحت نما

یکی از عوامل بسیار موثر بر مدت زمان نماشویی، اندازه نمایی است که قرار است شسته شود. همانطور که مشخص است هر چقدر مساحت نما بیشتر باشد به زمان بیشتری برای نماشویی نیاز دارد.

نحوه دسترسی به نما

اگر نحوه دسترسی به نما نیاز به ابزار و وسایل خاص یا اجرای برخی پیش زمینه ها داشته باشد؟، مدت زمان نماشویی بیشتر می شود. برای مثال اگر برای دسترسی به نما نیاز به داربست باشد، به مدت زمان بیشتری برای تصب و اجرای داربست و انجام عملیات نماشویی نیاز است.

میزان آلودگی نما

هر چقدر نما کثیف تر باشد، به مواد و وسایل بیشتری برای نماشویی نیاز دارد و در برخی موارد نیاز است که نما چند مرتبه شسته شود تا به خوبی و به طور کامل تمیز شود. وقتی نما به دفعات متعدد شسته شود، مدت زمان بیشتری تا اتمام کار نیاز دارد.

حرفه ای بودن تیم

هر چقدر تیم نماشویی و شستشوی نما حرفه ای تر و با تجربه تر باشد به زمان کمتری برای انجام کار نیاز دارد. تیم های کم تجربه برای اینکه کار را به درستی انجام دهند نیاز به زمان بیشتری برای درک موقعیت و وضعیت نما دارند.

مدت زمان نماشویی و شستشوی نما با کارویس

تیم کارویس با توجه به حرفه ای بودن، در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پروژه های نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را انجام می دهد. اعضای تیم نماشویی کارویس دارای تجارب مختلف در انجام انواع پروژه ها هستند که این موضوع به سرعت انجام پروژه ها نیز اثر گذاشته است.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه