امروز سه شنبه 07 آذر 1402 http://kalengi.cloob24.com
0

نماشویی و شستشوی نما

در نماشویی ساختمان امنیت افراد مهم ترین مسئله می باشد.

شستشوی نما و نماشویی ساختمان به مجموعه روش های شستشوی انواع سطوح ساختمان و انواع متریال های مختلف به همراه دسترسی های متنوع گفته می شود. از روش های دسترسی به نمای ساختمان می توان از دسترسی با طناب، داربست، بالابر و... نام برد.

در شهرهای بزرگ نمای ساختمان ها زودتر آلوده می شوند. بهتر است شستن نمای ساختمان ها به صورت دوره ای انجام شود. زمانی که شستشوی نما در بازه زمانی مشخصی انجام شود از نفوذ آلودگی به نمای ساختمان جلوگیری می شود. نماشویی ساختمان باعث افزایش طول عمر نما می شود.

اهمیت تجربه در نماشویی

شستشوی نمای ساختمان یک کار حرفه ای و سخت می باشد. این کار با استفاده از تجهیزات و دستگاه های فشار قوی در ارتفاع انجام می شود. برای نماشویی ساختمان به افراد ماهر، متخصص و دارای تجربه ی کافی نیاز است. تجربه ی کافی در شستشوی نما باعث می شود شستشو ساختمان ها با نماهای مختلف به بهترین روش انجام شود.

روش امن در نماشویی

شستشوی نما به روش دسترسی با طناب یکی از روش های دسترسی امن می باشد. این روش از دسترسی دارای مزیت های زیادی می باشد. یکی از روش هایی که می توان در هزینه و وقت صرفه جویی کرد، نماشویی ساختمان به روش دسترسی با طناب می باشد.

نماشویی ساختمان با طناب به این صورت است که نما کار طناب کار خود را در پشت بام خانه به جایی مستحکم، که اصطلاح تجهیز کارگاه نام دارد متصل می کند. با داشتن یک طناب اصلی و طناب دیگر به نام طناب اطمینان و یا ترمز از نمای ساختمان آویزان می شود.

روش شستشوی نمای ساختمان با طناب دارای امنیت و دسترسی زیادی به نما را دارا می باشد. زمانی که کارگاه شستشو آماده می شود عملیات شستشوی نمای ساختمان آغاز می شود. در بیشتر موارد از دستگاه واترجت استفاده می شود. دستگاه واترجت آب را با فشار زیاد به ارتفاع ساختمان می رساند تا آلودگی های نما را از بین ببرد.

نماشویی با کارویس

شرکت کارویس با چندین سال سابقه شستشوی نمای ساختمان ها، دارای تجارب محتلفی می باشد. در شستشوی نما با روش های دسترسی مختلف نکات امنیت رعایت می شود و کارفرما نگرانی از این موضوع ندارد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه