امروز سه شنبه 07 آذر 1402 http://kalengi.cloob24.com
0

نماشویی و شستشوی نما

شستشوی نمای ساختمان یک گام نسبتا بزرگ در زیبا تر کردن ساختمان و بهتر دیده شدن ساختمان در محله، منطقه و شهر است. انجام نماشویی باید توسط افرادی صورت گیرد که تخصص و دانش فنی مربوط به نماشویی ساختمان را داشته باشند تا کارفرما و پیمانکار هیچ کدام متحمل ضرر و خسارت نشوند. برای انجام عملیات نماشویی بنا به سراغ شرکت هایی بروید که دارای تیم ماهر و متخصص هستند و تجربه خوبی در این زمینه دارند.

چرا نماشویی ساختمان اهمیت دارد؟

به خاطر رشد و گسترش شهر ها و حضور صنعت در زندگی مدرنیته بشر، میزان آلودگی ها نیز افزایش پیدا کردند. آلودگی های موجود در هوا نیز بر روی نمای ساختمان ها می نشینند و ظاهر آن ها را کدر و زشت می کنند، بنابراین هر چند وقت یکبار باید نمای ساختمان توسط یک تیم متخصص نماشویی و شسته شود.

عوامل اثرگذار در انتخاب تیم نماشویی

برای انتخاب تیم شستشوی نما و نماشویی ساختمان باید به برخی نکات توجه کنید تا در انتهای کار، احساس رضایت داشته باشید. گام اول در انجام پروژه های نماشویی به طور حرفه ای، انتخاب یک شرکت با تجربه و متخخص در این حوزه است. از آن جایی که شستشوی نمای ساختمان هزینه نسبتا بالایی دارد بنابراین اشتباه در انتخاب تیم می تواند ضرر مالی زیادی را متوجه شما کند. همینطور همکاری با افراد آماتور و بدون دانش تخصصی علاوه بر ضرر های مالی، می تواند خطرناک نیز باشد.

مدرک کار در ارتفاع و شستشوی نما

افرادی که برای نماشویی ساختمان انتخاب می شوند باید دوره های کار در ارتفاع را به طور کامل دیده باشند و در زمینه نماشویی با روش های مختلف آموزش دیده باشند. مواد، متریال، ابزار و روش های نماشویی و شستشوی نما را به خوبی بشناسند. افراد پس از آموزش های لازم باید موفق به کسب مدارک بین المللی ایراتا در سه سطح شده باشند.

مهارت در نماشویی

پس از آموزش های لازم، افرادی که خدماتی به صورت کار در ارتفاع انجام می دهند، باید تجربه و مهارت کسب کنند که این مورد مستلزم تمرین و استمرار در انجام پروژه های نماشویی و کسب تجربه است.

رعایت نکات ایمنی در هنگام نماشویی

از آن جایی که کار در ارتفاع دارای خطراتی است بنابراین افرادی که در این جایگاه فعالیت می کنند باید تمام نکات ایمنی را برای حفظ جان خود و سایرین رعایت کنند تا پروژه ها به خوبی و بدون دردسر پایان یابد.

تجربه و سابقه کار تیم نماشویی

حتما این ضرب المثل که کار نیکو کردن از پر کردن است را شنیده اید. هر کاری اگر به دفعات زیاد و مکرر انجام شود، تجاربی را با خود برای انجام دهنده آن کار به ارمغان می آورد. بنابراین هرچه تجربه افراد بیشتر باشد، درصد خطا و اشتباه در آن پایین تر است.

تیم نماشویی کارویس

مجموعه کارویس نیز تلاش کرده تا افرادی را برای کار در ارتفاع و انجام خدمات نماشویی انتخاب کند که علاوه بر تخصص، مهارت و تجربه وجدان کاری و مسئولیت پذیری بالا نیز داشته باشند و با احساس رضایت کامل کار نماشویی را انجام دهند.

0

نماشویی و شستشوی نما

پیشرفت جوامع بشری، گسترش شهر نشینی و نیاز افراد به محلی برای سکونت و کار عواملی هستند که افراد را نیازمند خدمات ساختمانی می کنند. افزایش تقاضای افراد به خدمات ساختمانی سبب شد تا شرکت ها و مجموعه هایی اقدام به ارائه این خدمات کنند. خدمات ساختمانی شامل مواد متعددی مثل بازسازی خانه، طراحی دکوراسیون داخلی، خط کشی پارکینگ، نقاشی نما و نماشویی ساختمان می شود. در این مقاله قصد داریم تا دو مورد از مهمترین خدمات مورد نیاز افراد جامعه در حوزه ساختمانی را به شما معرفی کنیم. خدمات بازسازی خانه و نماشویی از جمله خدماتی هستند که هر ساختمانی به هر حال به ان نیاز پیدا می کند.

بازسازی خانه و بازسازی منزل

خانه ها نیز به خاطر اینکه مورد استفاده و زندگی افراد هستند و متریال آن ها ممکن است به مرور دچار آسیب یا کهنگی شود، گاه نیاز به بازسازی پیدا می کنند. اگر از نوع طراحی خانه خسته شده اید و یا مشکلاتی برای خانه شما پیش آمده است می توانید آن را بازسازی کنید. بازسازی خانه می تواند تا حد زیادی هزینه های شما را برای داشتن یک منزل نو کاهش دهد.

بازسازی خانه و بازسازی قسمت های مهم آن

هر خانه متشکل از چند قسمت است که در هنگام بازسازی می توان آن ها را به صورت جداگانه و یا به طور کامل تعمیر کرد. بازسازی خانه با تعمیرات تفاوت هایی دارد. اغلب در بازسازی خانه تعمیرات اساسی تر و عمیق تر هستند و همچنین برخی از متریال به طور کامل تعویض می شوند ولی تعمیرات محدود تر است. قسمت هایی که در هر خانه قابلیت بازسازی دارند به شرح زیر است:

 • بازسازی آشپزخانه
 • بازسازی سالن پذیرایی
 • بازسازی سرویس بهداشتی
 • بازسازی حیاط، تراس و پاسیو
 • بازسازی سقف و دیوار ها
 • بازسازی اتاق خواب
 • بازسازی انباری
 • بازسازی پارکینگ
 • و...

شما می توانید براساس بودجه ای که دارید کار بازسازی خانه را انجام دهید ولی اگر بازسازی به صورت کامل انجام شود، در برخی هزینه های دیگر صرفه جویی می کند. گاهی تنها یک قسمت از خانه مثل حمام یا آشپزخانه نیاز به بازسازی دارد که زمان و هزینه کمتری از شما می گیرد. برای شروع کار بازسازی خانه نیاز به افراد متخصص در این حوزه دارید که می توانید از شرکت های خدمات ساختمانی کمک بگیرید. البته برخی از افراد ترجیح می دهند که کار بازسازی را با نظارت خود انجام دهند و برخی دیگر آن را به پیمانکارانی که می شناسند می سپارند ولی برای اینکه کار شما با چالش های کمتری انجام شود بهتر است بازسازی خانه توسط متخصصان این حوزه انجام بگیرد.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

در دنیای مدرن امروز،که زیبایی اهمیت زیادی پیدا کرده است، ساختمان ها و ظاهر آن ها نیز در این وادی مورد توجه قرار گرفته اند. زیبایی و تمیزی ساختمان ها به بهتر شدن چهره محله، منطقه و شهر کمک می کنند. خوشبختانه شرکت های ارائه دهنده خدمات ساختمانی، کار نماشویی و شستشوی نما را نیز انجام می دهند. تمیز شدن ظاهر ساختمان علاوه بر جنبه زیبایی، از آسیب رسیدن به نما به خاطر وجود آلودگی ها نیز جلوگیری می کند.

روش های دسترسی در نماشویی

برای دسترسی به نمای ساختمان سه روش پرکاربرد وجود دارد که بسته به محل قرارگیری ساختمان و تعداد طبقات آن یکی از این روش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 • روش دسترسی با طناب یا راپل که یکی از پرکاربردترین روش ها در بین روش های دسترسی به نما است. هزینه این روش نسبت به روش های دیگر کمتر است و انجام عملیات نماشویی را با سهولت بیشتری میسر می کند.
 • روش دسترسی با داربست از دیگر روش های مورد استفاده برای دسترسی به نمای ساختمان جهت انجام پروژه های نماشویی است. این روش برای ساختمان هایی که ارتفاع زیادی ندارند و یا امکان انجام نماشویی بوسیله طناب و راپل برای آن ها میسر نیست، مورد استفاده قرار می گیرد.
 • روش دسترسی بوسیله بالابر یک روش گران قیمت و پر هزینه است که گاه مورد استفاده قرار می گیرد. اگر کار نماشویی ساختمان با طناب و یا داربست قابل انجام نباشد از بالابر استفاده می شود. بالابر از جهت ایمنی، وضعیت خوبی دارد ولی ممکن است دسترسی به نما را محدود کند.
 • ابزار و موادی که برای نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد، به جنس نما بستگی دارد. برای انواع نما های ساختمان متریال و مواد مخصوصی وجود دارد تا نما آسیب نبیند و به خوبی تمیز شود. انواع سنگ، شیشه، کامپوزیت، سیمان و آجر می توانند برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند و با ابزار و مواد به خود شسته شوند.

بازسازی خانه و نماشویی با کارویس

مجموعه خدمات آنلاین ساختمانی کارویس در زمینه بازسازی خانه و نماشویی، به خاطر داشتن تیم متخصص و با تجربه بی رغیب است. تیم کارویس با دلسوزی تمام و دانش کافی تمام فعالیت های مربوط به نوسازی، بازسازی خانه، نماشویی و نقاشی نمای ساختمان شما را انجام می دهد.

0

نماشویی و شستشوی نما

مراکز تجاری و مراکز خرید معمولا در قسمت های پر رفت و آمد شهر جایی که دسترسی به آن ها راحت باشد، ساخته می شوند. بنابراین آلودگی بیشتری بر نمای ساختمان مراکز تجاری و مراکز خرید می نشیند که آن را نیازمند نماشویی و شستشوی نما می کند. از سمت دیگر مراکز خرید در معرض رفت و آمد مردم هستند و کثیف بودن نمای این ساختمان ها در جذب مشتری تاثیر بدی می گذارد. بنابراین تمامی مراکز تجاری نیاز دارند که هر چند وقت یکبار نمای ساختمان خود را نماشویی کنند.

مراحل نماشویی در مراکز تجاری

 • در قدم اول به دنبال یک شرکت نماشویی و شستشوی نمای معتبر بگردید و از آن ها بخواهید برای بازدید از نما و قیمت گذاری از نمای ساختمان در محل مورد نظر حاضر شوند.
 • پس از بازرسی نما نحوه شستشوی نما، ابزار مورد نیاز، روش دسترسی به نما و میزان بودجه مورد نیاز برای این کار مشخص و به شما اعلام می شود.
 • تیم نماشویی و شستشوی نما برای انجام پروژه در محل حاضر می شوند، ابزار و مواد شستشوی نما را با خود به همراه می آورند و کار نماشویی را آغاز می کنند.
 • مدت زمان پروژه شستشوی نما به میزان گستردگی و حجم کار مربوط است. هر چه میزان آلودگی و مساحت کار بیشتر باشد، انجام عملیات نماشویی بیشتر طول خواهد کشید.
 • پس از اتمام پروژه شما می توانید نما را بررسی کنید و در صورت مشکل درخواست رفع آن را داشته باشید. شرکت های معتبر نماشویی معمولا پس از انجام کار، پروژه را برای مدت زمان مشخصی ضمانت می کنند که این موضوع کاملا به نفع کارفرما است.

اهمیت نماشویی برای مراکز تجاری و مراکز خرید

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، مراکز خرید و مراکز تجاری محل رفت و آمد و حضور بسیاری از مردم است که ظاهر کثیف و آلوده آن قطعا وجهه خوبی در پی نخواهد داشت. تمیزی و ظاهر خوب نما قطعا بر جذب مشتری نیز اثر گذار است. بنابراین اگر در مراکز تجاری و مراکز خرید حضور دارید هر از چندگاهی به فکر نماشویی و شستشوی نمای ساختمان بی افتید.

نماشویی مراکز تجاری و خرید با کارویس

در این مقاله به بررسی اهمیت نماشویی و شستشوی نما در مراکزی همچون مراکز خرید و مراکز تجاری پرداخته شد که نشان دهنده تاثیر تمیزی و پاکیزگی نما بر جذب مشتری و زیبا سازی فضای شهری بود. در نتیجه شستشوی نما و نماشویی ساختمان های تجاری را جدی بگیرید. مجموعه کارویس با توجه به تخصص و تجربه بالا در این زمینه، پروژه نماشویی مراکز تجاری را با موفقیت به انجام می رساند.

0

نماشویی و شستشوی نما

همانطور که می دانید در شهر های بزرگ در فصل سرما به علت وارونگی دما هوای شهر ها آلوده تر از فصول دیگر سال می شود. با توجه به این موضوع در شهر های بزرگ و در فصل هایی مثل زمستان که هوا خیلی سرد است، آلودگی بیشتری بر روی نما می نشیند. کثیف بودن نما وجهه بدی برای محله و شهر ایجاد می کند. این موضوع قطعا شما را به فکر تمیز کردن نمای ساختمان تان می اندازد. و جالب است بدانید که نماشویی ساختمان در هر فصلی از سال قابلیت اجرا دارد ولی در برخی فصول ماندگاری و تاثیر شستشوی نما بیشتر است. در ادامه به ارائه برخی توضیحات در رابطه با نماشویی در فصول سرد سال می پردازیم.

فصول سرد و بارندگی

در فصل زمستان علاوه بر آلودگی بارندگی نیز بیشتر است و گاهی بارش باران های اسیدی یا آلوده نمای ساختمان را مورد تهدید قرار می دهد. برای همین بهتر است نمای ساختمان در فصل زمستان بیشتر از فصول دیگر انجام شود.

مزایای شستشوی نما در فصل زمستان

نماشویی و شستشوی نما در فصل هایی که آلودگی هوا چند برابر است و یا بارندگی بر روی نما لکه ایجاد می کند، دارای اهمیت بیشتری است. در این فصل به خاطر اینکه افراد کمتری تمایل به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان خود دارند، هزینه نماشویی به مراتب کمتر از فصول دیگر است.

معایب شستشوی نما در فصل زمستان

در فصل زمستان به علت سرد بودن هوا مدت زمان بیشتری برای خشک شدن نما نیاز است البته در برخی موارد با دستگاه های مخصوص نما را پس از نماشویی خشک می کنند. عیب دیگر در شستشوی نمای ساختمان در فصل زمستان بارندگی ساختمان است که ممکن است نما را پس از تمیز شدن دوباره دچار آلودگی و کثیفی کند و از طرفی اگر بارندگی باشد انجام پروژه تا زمان قطع شدن برف یا باران به تعویق می افتد. شرایط جوی در فصل زمستان ناپایدار است بنابراین برای انجام نماشویی و شستشوی نمای ساختمان آب و هوا و وضعیت هوا را بررسی کنید چرا که ایمنی کار کارکنان در ارتفاع را تهدید می کند.

نماشویی توسط تیم متخصص کارویس

مجموعه کارویس در 4 فصل سال خدمات شستشوی نمای ساختمان را ارائه می کند. برای همین شما در فصل زمستان نیز می توانید با کیفیت ترین خدمات را از شرکت خدمات ساختمانی کارویس دریافت کنید. خدمات نماشویی ساختمان نیاز به تخصص و مهارت دارد و هر فردی نمی تواند کار شستشوی نما را انجام دهد. تیم کارویس برای کار کردن در هر فصلی با هر روش دسترسی آموزش دیده اند.

0

نماشویی و شستشوی نما

آلودگی بر روی سطح نما می نشیند و شکل اصلی آن را تغییر می دهد. دیدن نماهای آلوده و کثیف در سطح شهر بسیار زننده است و چهره شهر را نیز زشت می کند. پس بهتر است که هر چند وقت یکبار برای رفع آلودگی از روی نما اقدام به نماشویی و شستشوی نما نمود. اگر فواصل زمانی بین هر نماوشویی زیاد شود میزان آلودگی سطح نما نیز بیشتر می شود و تمیز کردن آن نیز سخت تر و زمان بر تر می شود. پس بهتر است که با فاصله زمانی مناسب بعد از هربار آلئده شدن سطح نما با یکی از شرکت های خدمات نماشویی و شستشوی نما تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که برای تمیز کردن نمای ساختمانتان حضور یابند.

عوامل تاثیرگذار بر آلودگی نما

برخی دلایل وجود دارند که نمای شما را آلوده تر از نمای ساختمان های دیگر می کنند و برای همین شما را نیازمند شستشوی فوری نمای ساختمانتان می کنند. با رعایت برخی نکات شاید بتوان در هزینه های نماشویی ساختمان کاست.

 • ساختمان هایی که در شهر های شلوغ و آلوده یا کلان شهر ها قرار دارند بیشتر در معرض آلودگی هایی از جنس دوده و مواد شیمیایی هستند.
 • ساختمان هایی که در مرکز شهر یا پایین شهر حضور دارند به خاطر تراکم بالای جمعیت، وجود وسایل نقلیه موتوری زیاد و وجود آلاینده های بیشتر، زودتر از نمای ساختمان های مناطق خلوت دچار کثیفی می شوند.
 • ساختمان هایی که انجام عملیات نماشویی و شستشوی نما در آن ها به دفعات کم و با فواصل زمانی زیاد انجام شده است و یا به طور کلی اصلا انجام نشده است، قطعا آلوده تر هستند.
 • حضور ساختمان در کنار کارگاه ها یا کارخانه هایی که آلاینده های زیادی دارند نیز بر تسریع روند الوده شدن نما موثر است.

نماشویی ساختمان با شرکت شستشوی نمای کارویس

پس همانطور که در موارد بالا مشخص شد، به علل الودگی نمای ساختمان ها پی بردیم. اگر نمای شما به این دلایل و یا هر دلیل دیگری دچار الودگی شده است، تیم کارویس آماده ارائه خدمات شستشوی نما به شما است. مجموعه کارویس دارای ابزار پیشرفته و نیروی متخصص است. نیروی متخصص به همه روش های دسترسی و همه روش های نماشویی و شستشوی نما آشنایی دارد، بنابراین نباید نگرانی بابت این موضوعات داشته باشید. علاوه بر همه این موارد، مسئولیت پذیری بالا و توجه به زمان از ویژگی هایی است که تیم شستشوی نمای کارویس را خاص کرده است.

0

نماشویی و شستشوی نما

هر دلیلی نیاز به خدمات ساختمانی پیدا کرده باشید، حتما نام برند تجاری کارویس برای شما آشناست. مجموعه کارویس سال های زیادی است که در زمینه ارائه انواع خدمات ساختمانی فعالیت می کند. حالا شاید برای شما جای سوال باشد که مجموعه کارویس چگونه توانسته است نام خود را در ذهن مشتریانش حکاکی کند. مجموعه کارویس علاوه بر تجربه بالایی که در زمینه خدمات ساختمانی دارد، دارای تیم آموزش دیده، متخصص و با مهارت بالا است. مدیریت مجموعه کارویس در انتخاب اعضای تیم بسیار حساس و نکته سنج عمل کرده است. مسئولیت پذیری بالا، اهمیت به حقوق مشتری و حقوق کارکنان از دیگر ویژگی ها این مجموعه است.با یک نگاه اجمالی قطعا به دلایل موفقیت مجموعه کارویس پی خواهید برد. اهمیت به نیازها، خواسته ها و توقعات مشتریان، ارائه مشاوره کارشناسی دلسوزانه، در نظر گرفتن بودجه مشتری، زمانبندی و برنامه ریزی دقیق سبب می شود که افراد بیشتری به چنین مجموعه ای اعتماد کنند و تمایل همکاری با آن را داشته باشند. مجموعه کارویس با تمام توان در هر زمینه مثل بازسازی خانه، نماشویی، طراحی دکوراسیون داخلی، کفسابی، خط کشی پارکینگ و دیگر زمینه های مربوط به حوزه ساختمانی، خدمات ارائه می کند.

خدمات تیم کارویس

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، تیم کارویس با داشتن سابقه درخشان در زمینه خدمات ساختمانی توانسته است تا حد زیادی نیاز های مخاطبان خود را در حوزه ساختمانی پوشش دهد. خدماتی که مجموعه کارویس ارائه می دهد به شرح زیر است:

 • بازسازی خانه
 • نماشویی و شستشوی نما
 • طراحی دکوراسیون داخلی
 • کفسابی و سنگسابی
 • نقاشی نما و رنگ آمیزی
 • خط کشی پارکینگ و جایگاه خودرو
 • کاغذ دیواری و انواع دیوارپوش
 • مشارکت در ساخت و خرید زمین
 • طراحی و ساخت ویلا
 • طراحی و اجرای روف گاردن

بازسازی خانه با مجموعه کارویس

پس از گذشت چند سال از ساخت یک خانه و زندگی در آن، قطعا نیاز به تغییرات و تعمیرات در خانه احساس می شود. اما با توجه به بالا بودن قیمت خانه های نوساز یا سختی های مشارکت در ساخت، بازسازی خانه بهترین گزینه برای شما است. اما با این حال بازسازی زمانی یک ایده خوب و منطقی به نظر می آید، که بتوان با کمترین هزینه، بیشترین تغییرات را در خانه ایجاد کرد. بازسازی خانه به صورت کلی، به مراتب هزینه های بیشتری از بازسازی تنها قسمت هایی از یک خانه را به همراه دارد. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید، کدام بخش از خانه نیاز به تعمیرات یا بازسازی دارد، البته در برخی موارد مشکلات خانه به صورت پنهان است و با بررسی های دقیق متوجه آن می شوید که این کار نیاز به کارشناسان حرفه ای در این زمینه دارد. مراحل بازسازی خانه توسط تیم کارویس با دقت و وسواس کامل انجام می شود و در همه موارد نظرات شما نیز مورد توجه قرار می گیرد تا در انتهای کار رضایت کاملی از بازسازی خانه خود داشته باشید.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان با تیم کارویس

برای رهایی از آلودگی هایی که بر سطح نمای ساختمان می نشیند و ظاهر آن را زشت و زننده می کند، چاره ای جز انجام نماشویی و شستشوی نما توسط یک تیم ماهر و کار بلد نیست. زندگی در شهر های بزرگ و آلوده، ساختمان ها را نیز با این معضل روبرو کرده است. اما با توجه به شکل گیری برخی نیاز ها خدمات متناسب با رفع آن ها نیز بوجود می آید که در این مورد شرکت های خدمات نماشویی و شستشوی نمای زیادی تاسیس شده و به ارائه خدمات می پردازند. تیم متخصص و حرفه ای نماشویی کارویس به تمام تجهیزات به روز دنیا دسترسی دارند و با روش های دسترسی به نمای ساختمان آشنایی کامل دارند. همین نکات به ظاهر ساده سبب تمایز شرکت کارویس از دیگر مجموعه های مشابه شده است. روش های دسترسی به نما در نماشویی ساختمان از طریق بالابر، داربست و طناب است که مرسوم ترین روش برای شستشوی نمای ساختمان استفاده از طناب است.

طراحی دکوراسیون داخلی تیم کارویس

پس از نوسازی و بازسازی خانه تنها روشی که می تواند فضای داخلی خانه را خاص تر و در کانون توجهات قرار دهد، انجام طراحی دکوراسیون داخلی است. سبک های زیادی برای انجام طراحی دکوراسیون خانه و یا محیط کار وجود دارد که با انتخاب هر یک از آن ها می توانید ویژگی های مثبت محل مورد نظر را بیش از پیش کنید. تیم طراحان و معماران داخلی کارویس به تمام سبک های طراحی دکوراسیون داخلی آشنایی و توانایی اجرای آن را در محل مورد نظر شما دارند. پس کافیست که تنها سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و باقی کار را به تیم کارویس بسپارید.

رنگ آمیزی و نقاشی نمای ساختمان با کارویس

برای بهتر کردن ظاهر و نمای ساختمان های سنگی، آجری و سیمانی بهترین کار رنگ آمیزی و نقاشی نمای ساختمان است. نقاشی نمای ساختمان اگر به روش درست و با دقت انجام نشود قطعا زیبایی ساختمان را بیش از پیش زیر سوال می برد. برای رنگ آمیزی نمای یک ساختمان ابتدا باید نما را از آلودگی ها و ناهمواری ها پاک کرد، برای این کار می توانید ابتدا نا را نماشویی و سپس مرمت کنید. در مرحله بعداز طریق سنباده کشی باید سطح نما را کاملا صاف و یکدست نمود. در مرحله سوم پرایمر برای زیرسازی نقاشی استفاده می شود و نهایتا رنگ بر روی نما خورده می شود. داشتن تجهیزات مناسب، تخصص لازم در این زمینه و صبر و حوصله مهمترین ویژگی های نقاش برای نقاشی نما است.

کفسابی و سنگسابی کف ساختمان به همراه کارویس

پست از گذشت مدتی با عبور و مرور زیاد از روی سنگفرش های یک ساختمان، سنگ ها شفافیت و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند. هزینه تعویض کفپوش ها بالا است و تمیز کردن آن ها با مواد معمولی جلوه سابق آن ها را باز نمی گرداند. بهترین روش برای اینکه سنگفرش ها زیبایی و جلای سابق خود را پیدا کنند، انجام عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی آن ها است. در این روش با استفاده از ابزار و مواد مخصوص کفپوش ها تمیز می شوند و جذابیت روز های اول خود را باز می یابند. کفسابی و سنگسابی نیاز به تخصص و مهارت در این زمینه دارد و انجام آن در توان هر کسی نیست. بهتر است از شرکت ها و مجموعه هایی خدمات دریافت کنید که از کیفیت کار آن ها مطمئن هستید وگرنه تفاوتی در قبل و بعد عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی سنگفرش های خود احساس نمی کنید.

خط کشی پارکینگ و جایگاه خودرو با تیم کارویس

به علت وجود تعداد زیاد ماشین ها و وسایله نقلیه موتوری و غیر موتوری بزرگترین چالش صاحبان وسایل نقلیه، جایی برای پارک خودرو است. خط کشی پارکینگ یا جایگاه خودرو روشی است که از طریق آن می توان به فضایی که برای پارک خودرو ها اختصاص داده شده است، نظم و ترتیب بخشید و شهر را از هرج و مرج نجات داد. خط کشی پارکینگ از سایر خدماتی است که تیم کارویس با دقت و مسئولیت پذیری بالا آن را انجام می دهد. انتخاب نوع رنگ برای خط کشی بر اساس جنس کفپوش و سر پوشیده بودن یا نبودن فضای پارک خودرو انجام می شود. شرکت های معتبر خط کشی پارکینگ از رنگ های مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند و تمام استاندارد های مربوط به این حوزه را رعایت می کنند.

0

نماشویی و شستشوی نما

ساختمان ها نیز در شهر های آلوده بری از آلودگی ها نیستند و ناخواسته کثیف می شوند. برای همین بهتر است که در فواصل زمانی مشخصی نمای ساختمان ها توسط شرکت های نماشویی و شستشوی نما تمیز و پاکیزه شوند. تمیز بودن نمای ساختمان حس خوبی به اهالی محله و منطقه مورد سکونت می دهد و جلوه بهتری نیز برای ساکنین آن منطقه دارد. روش های گوناگونی برای انجام نماشویی وجود دارد که بسته به نوع دسترسی و محل قرارگیری ساختمان شما یکی از این روش های شستشوی نما انتخاب می شود.

روش دسترسی با بالابر یا کلایمر برای نماشویی

اگر امکان دسترسی با طناب یا داربست برای شستشوی نما و نماشویی ساختمانی وجود نداشته باشد از روش دسترسی با بالابر استفاده می شود. این روش به خاطر وجود بالابر ها دارای هزینه نسبتا گران تری از طناب و یا حتی داربست است. کلایمر یا بالابر یک ابزار و تکنولوزی پیشرفته برای دسترسی به نمای ساختمان در جهت نماشویی و شستشوی نما است. با استفاده از یک ماشین بالابر فرد یا افرادی که قرار است نمای ساختمان را تمیز کنند، سوار بر آن شده و به نمای ساختمان دسترسی پیدا می کنند. استفاده از بالابر های صنعتی هزینه بر است ولی به شدت کار شستشوی نما را راحت تر می کند. البته در برخی موارد دسترسی به نما برای نماشویی با بالابر های صنعتی محدودیت هایی نیز دارد و ممکن است نتوان به برخی قسمت های نما به خوبی اشراف داشت.

اهمیت نماشویی ساختمان

فرق زیادی نمی کند که شما نمای ساختمان خود را با چه ابزار و وسایل دسترسی تمیز کنید. بالابر، داربست یا طناب تنها وسایلی برای رسیدن به نما در جهت نماشویی هستند، موضوعی که از اهمیت بالا برخوردار است، انجام نماشویی و شستشوی نما به دفعات است. پس هر بار که نما دچار آلودگی و کثیفی شد حتما به شرکت های خدمات ساختمانی رجوع کنید و از آن ها بخواهید که نمای ساختمانتان را تمیز کنند.

شرکت معتبر نماشویی با بالابر

شرکت های معتبر و متخصص در زمینه شستشوی نما، ارائه دهنده خدمات نماشویی با انواع ابزار و وسایل دسترسی هستند و در واقع مهارت بالایی برای انجام این کار با هر ابزار و هر روشی را دارند. پس اگر ساختمان شما نیاز به شستشوی نما با بالابر دارد به دنبال تیمی باشید که در این حوزه تخصص و تجربه خوبی داشته باشد.

مجموعه کارویس و شستشوی نما با بالابر

مجموعه کارویس به خاطر همکاری با نیرو های ماهر و آموزش دیده، تخصص بالا در نماشویی و آشنایی با تمام روش ها، مواد و مراحل شستشوی نما می تواند یک انتخاب خوب و درست باشد. پس اگر قصد نماشویی نمای ساختمان خود را دارید با کارویس تماس بگیرید.

0

در اغلب ساختمان های جدید و تازه ساخته شده، اچ پی ال به عنوان متریالی پر کاربرد و پر استفاده بر روی نما کار شده است. از ان جایی که هیچ نمایی نمی تواند از آلودگی ها در امان بماند، بنابراین نمای اچ پی ال نیز نیاز به نماشویی و شستشوی نما دارد. برای انجام کار شستشوی انواع نما به خصوص نما هایی که تازه ترند شده اند و محبوبیت پیدا کرده اندف حتما باید از افراد متخصص و آموزش دیده کمک خواست. اگر تیمی که برای نماشویی نمای اچ پی ال خود انتخاب کرده اید، مهارت و تخصص کافی در زمینه شستشوی این نوع نما نداشته باشد قطعا از کار خود پشیمان خواهید شد.

نمای اچ پی ال چیست و چگونه تمیز می شود؟

نمای اچ پی ال در واقع نوعی لمینت است که در فشار بالا ساخته می شود. بنابراین این ماده نیز در دسته لمینت ها قرار می گیرد. ترکیب رزین فنولیک و لایه های سلولوزی اچ پی ال را می سازد. پس از ساخت و ترکیب این متریال با هم آن را تحت دمای 145 درجه سانتی گراد و فشار 300 قرار می دهند و نتیجه کار یک ماده بسیار سخت است. دوام و چسبندگی اچ پی ال بسیار بالاست و برای همین کار نماشویی آن راحت است. ویژگی های مثبت نمای اچ پی ال بسیار زیاد است و به نوعی به این همه ویژگی مثبت تبدیل به یکی از جنس نما های ایده آل شده است. سطح اچ پی ال صاف و دارای خاصیت الکترواستاتیک است. نبودن خلل وفرجی در سطح نما کار نماشویی ان را سهل تر کرده است چرا که آلودگی به عمق نما نفوذ نمی کند. همچنین بر روی نمای اچ پی ال پنل هایی وجود دارد که از آلوده شدن نما محافظت می کنند ولی با تمام این ها آلودگی خصوصا در شهر های صنعتی و کلان شهر ها امری ناگزیر است. ولی نماشویی و شستشوی نما به کمک ساختمان ها می آید تا چهره آن ها را از آلودگی ها پاک کند. پس در فواصل زمانی مشخص نمای ساختمان خود را از آلودگی ها پاک کنید.

مدت زمان مورد نیاز برای نماشویی دوره ای اچ پی ال

با وجود توضیحاتی که در ابتدای مقاله آورده شده است. نمای اچ پی ال با تمام ویژگی های مثبت و کیفیتی که دارد، تقریبا هر شش ماه یکبار و یا سالی دوبار نیاز به شستشوی نما و نماشویی پیدا می کند. افزایش این فاصله های زمانی کار نماشویی را سخت تر می کند و هرچه سختی کار بالاتر باشد، قیمت و هزینه انجام پروژه نیز افزایش پیدا می کند.

نماشویی با برند تجاری کارویس

مجموعه کارویس دقیقا همان شرکت خدمات ساختمانی و خدمات شستشوی نمایی است که نیرو های آموزش دیده و متخصص برای انجام هر نوع پروژه ای را دارد. علاوه بر موارد ذکر شده تیم کارویس با مسئولیت پذیری و دلسوزی بالا کار شما را انجام می دهد.

0

نماشویی و شستشوی نما

سنگ به عنوان یکی از انواع جنس هایی که برای طراحی نما مورد استفاده قرار می گیرد، پس از گذشت زمان، دچار آلودگی می شود. برای نماشویی و شستشوی نمای ساختمان های از جنس سنگ از روش های مختلفی استفاده می شود. البته باید به این نکته نیز توجه کرد که سنگ ها نیز انواع مختلفی دارند، که در روش شستشوی ان ها موثر است. برای نماشویی نمای سنگی ساختمان خود از متخصصان حوزه شستشوی نما کمک بگیرید تا به نمای ساختمان آسیبی نزنید. نما های سنگی را می توان به دو دسته بندی بزرگ سنگ های صیقلی و سنگ های تیشه ای تقسیم بندی کرد.

سنگ صیقلی و نماشویی آن

به سنگ هایی که سطح آن ها صاف و بدون خلل و فرج باشد، سنگ صیقلی گفته می شود که برای نماشویی و شستشوی این نماها می توان از روش ها و متریال مختلف استفاده کرد که در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

واتر جت برای نماشویی نمای سنگ صیقلی

یک ابزار بسیار پرکاربرد برای شسشتوی هر نمایی، واترجت است. واترجت یک ابزار است که از طریق آن، آب با فشار زیاد بر سطح نما می ریزد و آلودگی های آن را تمیز می کند. معمولا در مرحله اول شستشوی هر نمایی از واترجت استفاده می شود. در نماشویی برخی نما ها نیز تنها از واترجت یعنی آب خالی استفاده می شود.

دیسکلر برای نماشویی نمای سنگ صیقلی

سنگ های صیقلی نیز انواع مختلفی دارند. سنگ مرمر یا گرانیت از انواع این سنگ ها هستند. گاهی میزان آلودگی نما بیشتر از میزانی است که قابل نماشویی با واترجت یا همان آب خالی باشند که در این روش از دیسکلر که یک شوینده اسیدی است، استفاده می شود. دیسکلر یک نوع اسید رقیق شده است که در عین تمیز کردن نما آن را از بین نمی برد. با استفاده از دیسکلر نما به خوبی تمیز می شود و کثیفی ها از روی آن پاک می شود.

نماشویی سنگ صیقلی با کارویس

برای تیم کارویس تفاوتی ندارد که نمای ساختمان شما از چه جنسی باشد یا به چه روشی می توان به نمای ساختمان دسترسی پیدا کرد چرا که کارویس با همه این روش ها آشنایی و در آن مهارت دارد. بنابراین اگر قصد نماشویی سنگ صیقلی نمای ساختمان خود را دارید، کارویس همان مجموعه ای است که می تواند به شما کمک کند و نمای ساختمانان را نماشویی کند. کارویس بدون آسیب رساندن به نمای ساختمانتان و با دقت و کیفیت بالا کار شستشوی نما را انجام می دهد.

0

نماشویی و شستشوی نما

با توجه به آلودگی های زیادی که در شهر ها وجود دارد، نمای ساختمان ها سریعا آلوده می شوند و به همین علت به نماشویی و شستشوی نما احتیاج دارند. تیم ها و مجموعه های زیادی امروزه خدمات نماشویی ساختمان ها را ارائه می دهند. این تیم ها آموزش دیده و متخصص هستند، همه روش های دسترسی به نما را بلدند و به خوبی با مواد شستشوی نما آشنایی دارند. همه این عوامل سبب می شود تا کار نماشویی به خوبی انجام شود و نتیجه اثربخشی داشته باشد. یکی از سوال هایی که معمولا ذهن مشتریان و دریافت کنندگان خدمات نماشویی را به خود مشغول می کند، مدت زمانی است که کار نماشویی و شستشوی نمای ساختمان به طول می انجامد. باید دانست که مدت زمان انجام شستشوی نما به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

عوامل اثر گذار بر زمان نماشویی

همانطور که ذکر کردیم، عوامل گوناگونی برای انجام پروژه ها و مدت زمان آن ها اثر گذار است. در برخی موارد با کنترل مداخله گر های خارجی می توان مدت آن را کوتاه تر کرد و گاهی نیاز ممکن است مدت آن بیشتر شود.

متراژ و مساحت نما

یکی از عوامل بسیار موثر بر مدت زمان نماشویی، اندازه نمایی است که قرار است شسته شود. همانطور که مشخص است هر چقدر مساحت نما بیشتر باشد به زمان بیشتری برای نماشویی نیاز دارد.

نحوه دسترسی به نما

اگر نحوه دسترسی به نما نیاز به ابزار و وسایل خاص یا اجرای برخی پیش زمینه ها داشته باشد؟، مدت زمان نماشویی بیشتر می شود. برای مثال اگر برای دسترسی به نما نیاز به داربست باشد، به مدت زمان بیشتری برای تصب و اجرای داربست و انجام عملیات نماشویی نیاز است.

میزان آلودگی نما

هر چقدر نما کثیف تر باشد، به مواد و وسایل بیشتری برای نماشویی نیاز دارد و در برخی موارد نیاز است که نما چند مرتبه شسته شود تا به خوبی و به طور کامل تمیز شود. وقتی نما به دفعات متعدد شسته شود، مدت زمان بیشتری تا اتمام کار نیاز دارد.

حرفه ای بودن تیم

هر چقدر تیم نماشویی و شستشوی نما حرفه ای تر و با تجربه تر باشد به زمان کمتری برای انجام کار نیاز دارد. تیم های کم تجربه برای اینکه کار را به درستی انجام دهند نیاز به زمان بیشتری برای درک موقعیت و وضعیت نما دارند.

مدت زمان نماشویی و شستشوی نما با کارویس

تیم کارویس با توجه به حرفه ای بودن، در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پروژه های نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را انجام می دهد. اعضای تیم نماشویی کارویس دارای تجارب مختلف در انجام انواع پروژه ها هستند که این موضوع به سرعت انجام پروژه ها نیز اثر گذاشته است.